Вилучений з поля гравець Волині поправив зачіску рефері

Источник:  Sport Arena

За рахунку 3:0 на користь господарів на полі спалахнула сварка. На 78 хвилині господарі порушили правила на половині поля Волині й після цього не давали швидко ввести мяча у гру. Після незначного інциденту арбітр матчу Олександр Солов’ян з Києва попередив гравця ФК Львів Олексія Омельченко та Волині Олега Марчука.

Але інцидент на цьому не вичерпався. Хтось із господарів спровокував захисника гостей Сергія Мелінишина і той кинувся у бійку, а саме намагався «придушити» Юрія Шпирку.

Інцидент загасив арбітр, вилучивши Мелінишина. Але той, покидаючи поле, підійшов до Омельченка й погладив по голові.

Відзначимо, що після цього емоції спалахнули й на лавці запасних Волині. Арбітр вилучив з неї двох гравців – вилученого в кінці першого тайму Владислава Шаповала і травмованого Сергія Петрова, а також одного з тренерів – Дмитра Кварцяного.

Нагадаємо, що ФК Львів пройшов Волинь у Кубку України, вигравши у домашньому матчі 3:0.