Закрыть

Все сервисы

Кам'янчанин став чемпіоном України з бігу на шосе

Ветеран-легкоатлет Василь Карпович зумів фінішувати першим у масштабному спортивному забігу "Run the World.Львівська десятка".Цей турнір також є чемпіонатом України з бігу на шосе на 10 км. Ветеран-легкоатлет Василь Карпович зумів фінішувати першим у масштабному спортивному забігу "Run the World.Львівська десятка".

Цей турнір також є чемпіонатом України з бігу на шосе на 10 км. Змагання проводилися як серед професіоналів, так і серед любителів, які стартували одночасно.Бігуни долали дистанцію 5 км від Львівської опери до автовокзалу "Південний" і таку ж відстань назад.Легендарний легкоатлет Василь Карпович, який є представником культурно-спортивного центру "Дніпровець", зумів фінішувати першим у своїй віковій категорії "60-69 років", продемонструвавши результат 38 хвилин 55 секунд.Крім нього на старт вийшли ще 16 спортсменів.

Всього ж в масштабному забігу "Run the World.Львівська десятка" взяли участь близько 1000 бігунів.Частина коштів, отриманих від внесків учасників та партнерів, будуть передані на потреби підопічних Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. У найближчий уїк-енд В.Карповіч знову вийде на легкоатлетичну трасу.Змагатися...