Армія США вигадала нову задачу дронам у зоні бойових дій
Категорія
Технології
Дата публікації

Армія США вигадала нову задачу дронам у зоні бойових дій

Армія США вигадала нову задачу дронам у зоні бойових дій
Джерело:  online.ua

Командування армії Сполучених Штатів підтвердило намір придбання безпілотних апаратів, які займуться виконанням логістичних завдань. Напередодні було оприлюднено запит на відомості про такі дрони. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Defense News.

Уряд реєструватиме пропозиції від різноманітних компаній упродовж періоду до 12 лютого 2021 року. На озброєння техніка надійде вже до 2026 року.

Передбачається, що дрони доставлятимуть амуніцію та їжу підрозділам на полях бою чи на віддалені бази. Завдяки техніці це стане оперативнішим і безпечнішим.

У вимогах американського командування говориться, що безпілотник має важити до 590 кілограмів, а обсяг корисного вантажу має сягати 363 кілограми. Він повинен мати змогу літати на відстань понад 177 кілометрів, а також повинен приводитися у доступний для польоту стане вже за 15 хвилин максимум.

Апарату повинно бути під силу самостійно піднятися у повітря та приземлитися. Автономні місії по зареєстрованому маршруту повинні бути можливими в умовах придушеного сигналу GPS.

Одна з вимог — розробка дрону за модульною схемою з відкритою архітектурою.

Нагадаємо, навесні 2020 року американський концерн Boeing провів випробування безпілотного гелікоптера Camcopter S-100, вони пройшли разом з австрійською компанією Schiebel. експерти відпрацьовували саме спроможність авіації постачати амуніцію підрозділам армії США.

Як повідомляв ONLINE.UA, технологи Південної Кореї почали роботу над створенням нових безпілотних апаратів, які можуть отримати стрілкове озброєння. Передбачається, що такі дрони можуть у майбутньому хоча б частково замінити солдатів-людей. Згідно з оприлюдненими подробицями, упродовж наступних 10 років країна інвестує 2,3 мільярда доларів США у розробку нової техніки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?