Арсенал - Манчестер Юнайтед 2:0. Відеоогляд матчу

У центральному матчі 36-го туру чемпіонату Англії відбудеться головне футбольне дербі Туманного Альбіону, в рамках якого - "Арсенал" здолав "Манчестер Юнайтед".

ONLINE.UA провів онлайн-трансляцію зі стадіону "Емірейтс".

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ. 36 тур

АРСЕНАЛ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 2:0 (0:0)

Голи: Джака, 54 (1:0). Велбек, 57 (2:0).

"Арсенал": Чех, Монреаль, Холдинг, Косьельні, Окслейд-Чемберлен (Бельєрін, 84), Джака (Кокелен, 76), Ремсі, Езіл, Санчес, Гіббс, Велбек (Жиру, 84) .
"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Туанзебе, Джоунс, Смоллінг, Дарміан, Мхітарян (Лингард, 61), Керрік, Еррера (Решфорд, 63), Мата (Мактоминей, 84), Марсьяль, Руні .

Попередження: Косьєльні, 67.

Суддя: Маррінер .
7 травня. Лондон. Стадіон "Емірейтс".

___________________________________________________________________________

19:50. "Арсенал" гратиме 10 травня - це буде догравання матчу з "Саутгемптоном". У разі перемоги підопічні Венгера наберуть 66 пунктів та наблизяться до "Мансіті", що йде на 4-му місці.\

19:49. Чималеньку безпрограшну серію МЮ перервано. "Червоні дияволи" не програвали 26 матчів поспіль. Цікаво і те, що Венгер вперше обіграв Моурінью у чемпіонаті Англії. З 13-ї спроби

90+4 хв Все, матч завершено. "Арсенал" переміг 2:0 та набрав 63 очки. У "Манчестера" - 65. Але у лондонців ще дві гри у запасі.

90+2 хв Руні пробив здалеку - але це не принесло результат

90 хв Три хвилини додано

87 хв Чітко грає "Арсенал" у відборі та взагалі у захисті

84 хв А Моурінью випускає на поле чергового дебютанта. Після виходу у старті Туанзебе, 8-9 хвилин має змогу пограти Скотт Мактоміней. Він замінив Хуана Мату

84 хв Одразу ще одну заміну робить Венгер - Ектор Бельєрін замінив Окслейда-Чемберлена

84 хв Дані Велбек залишає поле - його міняє Олівьє Жиру

79 хв Схоже, що МЮ вже змирився з поразкою

75 хв Джака зазнав травми і залишає поле. Його замінив Франсіс Кокелен

71 хв"Арсенал" активно йде вперед - не зупиняються підопічні Венгера

67 хв Косьєльні сфолив на Марсьялі та отримав попередження

65 хв Подали кутовий гості, але не дали "каноніри" завершити навіс опонентам, які прийшли у карний майданчик Чеха

63 хв Ще одну заміну робить Моурінью: Маркус Решфорд замінив Андера Ерреру

61 хв Перша заміна у матчі: Джессі Лінгард замінив Генріха Мхітаряна

57 хв А от і помилки пішли: Холдінг просто вигриз м'яч на правому фланзі, перевів його далі, звідки пішла передача у центр карного майданчику. А там - Велбек. Забив головою своїй колишній команді

57 хв ГООООООООООЛ 2:0!!!

54 хв Те, про що ми говорили: при грі, коли немає помилок, на перший план виходять дальні удари. Саме з-за меж штрафної пробив албанець!

54 хв. ГООООООООЛ! Граніт Джака! "Арсенал" виходить вперед!

51 хв Сьогодні команди практично не припускаються помилок. Майже все чітко - особливо у захисті

49 хв. Поки без моментів проходить друга половина зустрічі

46 хв. Другий тайм стартував

19:01. Команди повернулись на поле після відпочинку

18:57. Статистика першого тайму: удари - 5 (2) - 4 (2); кутові - 5 - 5; володіння м'ячем 51 на 49 у відсотках;

45+2 Перший тайм завершено. Перерва. 45 хвилин минули, глядачі весь час перебували у напрузі, але не побачили головного - забитих м'ячів. Ждемо голів після перерви

45+1 хв "Арсенал" спробував завершити першу половину гри на мажорній ноті, але позиційна атака на останніх секундах явно затягнулась - Ремсі, отримавши передачу під удар, трохи випав із темпу епізоду та не спромігся пробити

45 хв Маррінер додав одну хвилину до основного часу першої 45-хвилинки

43 хв МЮ навіть дозволяє собі розігрувати м'яч через свого голкіпера. Схоже, що дограють перший тайм вже футболісти

41 хв Гра трохи заспокоїлась після того, як зіштовхнулись головами Монреаль та Еррера. Все обійшлось, але поки футболісти розігрують м'яч у центрі поля

37 хв Нетривалою виявилась пауза - "Арсенал" йде вперед: спочатку Єзіл видав передачу на Ремсі, але той не спроміглся пробити, прийнявши круглого спиною до воріт, а згодом "каноніри" забігли в офсайд

34 хв Знову взяли паузу команди. Але від того матч не стає менш цікавим

32 хв"Арсенал" захопився атакою, "Дияволи" були близькими, щоб покарати суперника: Руні розстрілював Чеха з близької відстані, але чеський голкіпер був на висоті

31 хв Ще один момент! Окслейд-Чемберлен з-за меж штрафної пробив потужно - Де Хеа робить сейв. Гаряче біля воріт іспанця

30 хв"Арсенал" йде вперед та створює моменти: Ремсі отримав пас від Санчеса на дальній край карного майданчику і не спромігся видати в центр штрафної передачу на Веллбека. А якби отримав круглого партнер, то напевно був би гол!

27 хв Знову швидка та цікава гра пішла. Ось вже й Ремсі намагався вивести когось з партнерів на ударну позицію, але після його навісу круглий пішов вище воріт, впавши на сітку рамки зверху

26 хв Яка відповідь "Арсеналу"! Заробили у швидкій контратаці кутовий господарі, після його розіграшу м'яч опинився метрах в 6-7 від воріт, його намагались заштовхнути у ціль футболісти у червоній формі, але гравці МЮ заблокували удар

26 хв Мата виконав сольний прохід по правому флангу, але подав прямо в руки Чеху

25 хв Еррера зупинив суперника в районі 11-метрової позначки - таким чином відбили наступ суперника манкуніанці

21 хв Після подачі штрафного від правої бровки гості заробили кутовий. Але його розіграш був не дуже вдалим

13 хв Дуже темповий поєдинок ми спостерігаємо. Ще не минуло і 15 хвилин, а команди вже декілька разів мінялись ініціативою

9 хв Небезпечна атака "Арсенала"! На ударну позицію вивели Ремсі - він пробив потужно і Де Хеа прийшлось проявити майстерність, щоб перевести м'яч на кутовий!

9 хв Ще один кутовий від МЮ - Руні подав не дуже вдало

7 хв"Каноніри" хотіли втекти у контратаку, але Окслейд-Чемберлен призупинився на підступах до чужої штрафної

6 хв Швидка відповідь від МЮ: Руні вивів на ударну позицію Марсьяля, той пробив, але Чех впорався з ударом. Кутовий

5 хв Хорошу атаку провів "Арсенал": потужний наступ завершився ударом з гострого кута від Санчеса. Де Хеа на місці

3 хв Перший удар у поєдинку - Руні пробив вище після навісу від Мати

1 хв Матч почався. "Арсенал" розіграв мяч у центральному колі

17:56 Команди вже виходять на поле

17:55 Судить матч Андре Маррінер

17:50. Нагадаємо, що "Арсенал" йде на шостому місці у турнірній таблиці, а "Манчестер Юнайтед" стоїть на рядок вище. Команди розділяє 5 очок, але "Арсенал" зіграв на один матч менше за конкурентів у боротьбі за зону Ліги чемпіонів. Матч першого кола у Манчестері закінчився бойовою нічиєю.

17:45. Сьогодні нас чекає цікаве тренерське протистояння. Адже наставник "канонірів", досвідчений Арсен Венгер лише одного разу переміг команду Жозе Моурінью. Усього тренери зустрічались між собою 16 разів, на рахунку Особливого 8 перемог, сім разів матчі команд спеціалістів розписували мирову.

8:00. шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн трансляції матчу 36 туру чемпіонату Англії АРСЕНАЛ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД