Багато українських ЗМІ не застерігають батьків про небезпеки, які чекають на дітей в Інтернеті, сенсації виникають тільки після скоєних злочинів, зокрема - доведень до самогубств.
Про це в інтерв'ю ONLINE.UA розповів начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк.
На думку глави кіберполіції, щоб убезпечити дитину від негативу в Інтернеті, перш за все потрібно спілкуватися з нею.
"Це моя особиста порада чи думка: треба просто з ними спілкуватися старими добрими методами. Проводити ігри не онлайн, а фізичні. Відволікати їх від кіберпростору, від того кіберактивного життя", - порадив Демедюк.
Читайте також: Глава К іберполіції назвав найпоширеніші злочини в інтернеті
Глава кіберполіції також повідомив, що поліція попереджає батьків про "кібернебезпеки", але ця практика не є масовою.
"Для цього необхідно залучати також ЗМІ. Не всі вони хочуть таке робити, бо це - "неформат", "нецікаво" тощо. Ми робимо все від нас залежне, щоб максимально поширювати інформацію", - сказав Демедюк.
За його словами, правоохоронці проводять лекції в школах і бачать, що діти дуже добре розбираються в IT-сфері.
"Вони, виявляється, між собою створюють якісь форуми, спілкуються, обговорюють вчителів, обговорюють, як зробити ті чи інші порушення в школі. Навіть зрив уроків, "підриви" - все це вони обговорюють, не виходячи з класного кабінету. Вони дуже прекрасно знають, як це робиться. На це ніхто не звертає увагу", - підсумував Демедюк.
Більше читайте в інтерв'ю на ONLINE.UA: Чим простіше спосіб обману шахраями в інтернеті, тим більше потерпілих - глава кіберполіції України.
- Категорія
- Культура
- Дата публікації