"Барселона" здобула феєричну перемогу в Іспанії: опубліковано відео

Каталонська "Барселона" здобула розгромну перемогу над хіхонським "Спортингом" у матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії.
Як повідомляє ONLINE.UA, зустріч на "Камп Ноу" закінчилася з рахунком 6:1.
Дивіться: Як ПСЖ принизив "Барселону" на День святого Валентина: відео огляд матчу
Початок розгрому поклав Лео Мессі на 9-й хвилині. Потім захисник гостей Хуан Родрігес зрізав м'яч у свої ворота після удару Луїса Суареса.
Хіхонці на 21-й хвилині один м'яч відіграли. Карлос Кастро один м'яч відіграв. Але через 6 хвилин Луїс Суарес зльоту з 15-ти метрів блискуче пробив у ближню дев'ятку.
У другому таймі у воротах гостей розписалися Пако Алькасер, Неймар і Іван Ракітіч.
Дивіться: Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії 2016/17 з футболу

Відзначимо, що "Барселона" вийшла на перше місце у чемпіонаті. Але у "Реала", який втратив вдома очки з "Лас-Пальмасом" (3:3), залишилася одна гра в запасі.