Бойові водолази України та НАТО знешкодили міни: опубліковано яскраві фото навчань
Категорія
Україна
Дата публікації

Бойові водолази України та НАТО знешкодили міни: опубліковано яскраві фото навчань

Міністерство оборони України
Бойові водолази України та НАТО знешкодили міни: опубліковано яскраві фото навчань

Під час багатонаціональних військових навчань See breeze-2016  бойові водолази українських Військово-морських сил разом із колегами з країн НАТО відпрацювали пошук та знешкодження підводних мін.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Генерального штабу.

«На відміну від кількох попередніх навчань серії «Сі Бриз», під час яких учасники водолазного компоненту відпрацьовували проведення інженерних робіт під водою, цього року військові водолази з кількох країн зосередили свою роботу на пошуку, огляді та знешкодженні підводних вибухонебезпечних предметів», — йдеться у повідомленні.

За легендою навчань, в зоні кризової ситуації на певній ділянці моря було помічено ворога та існує висока ймовірність мінування водних шляхів. У зв’язку з цим була створена міжнародна група водолазів, до складу якої увійшли військовослужбовці аварійно-рятувального загону ВМС ЗС України, військово-морських сил США, Великої Британії та Румунії.

«Завдання групи — виявити, дослідити й ідентифікувати вибухонебезпечні предмети та за рішенням вищого командування, ліквідувати їх чи здійснити буксирування на безпечну відстань», — додали в Генштабі.

Крім того, учасники водолазних навчань вперше почали застосовувати новітнє підводне обладнання для виявлення та ідентифікації вибухонебезпечних предметів — підводні керовані роботи, антимагнітне спорядження водолазів, локатор бокового огляду, мобільну барокамеру та інше.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше у Генштабі було опубліковане яскраве відео з масштабних навчань «Південний вітер-2016», які почалися в українській армії.


Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?