"Челсі" виграв Лігу УЄФА

Що не можуть зробити дорослі, те підвладне юніорам. Юнацька команда лондонського "Челсі" виграла Лігу УЄФА другий рік поспіль.
Як повідомляє ONLINE.UA, в фіналі юнацької Ліги чемпіонів "аристократи" обіграли французький ПСЖ з рахунком 2:1.
Номінальні гості відкрили рахунок на 10-й хвилині. Відзначився Фікайо Томорі. Через дві хвилини у парижан був відмінний шанс зрівняти рахунок, але Жан-Кевін Огюстен не зміг переграти Бредлі Коллінза з 11-метрової позначки.
Парижани все ж відігралися. На 58-й хвилині Яку Мейте запалив другу "одиничку" на табло стадіону "Коловре" в Ньоні.
Але через три хвилини "аристократи" забили другий м'яч. М'яч забив Кейсі Палмер.
Відзначимо, що в минулому році "Челсі" у фіналі обіграв донецький "Шахтар" (3:2).
ДИВІТЬСЯ: Результати жеребкування 1/2 фіналу Ліги чемпіонів: опубліковано фото