Чого саме очікують росіяни від диктатора путіна до річниці провалу так званої «спецоперації» та як очільник кремля вкотре спробує пояснити ганебні поразки своєї армії на полі бою в Україні обговорять 18 лютого о 19:00 у новому випуску циклу етерів «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.
Джерело: ютуб-канал online.ua
путін звернеться до Федеральних зборів 21 лютого — про що буде брехати диктатор
Нещодавно стало відомо, що очільник кремля володимир путін врешті-решт зміг визначитися з датою свого виступу перед Федеральним зборами — це станеться 21 лютого.
Політологи та аналітики припускають, що російський диктатор буде очікувати від ФЗ ухвалення певного рішення у день вторгнення рф в Україну 24 лютого.
Однак чого очікують від путіна самі росіяни? Адже за рік війни він не досягнув жодної зі своїх стратегічних цілей та втратив на полі бою в Україні усю регулярну армію рф.
Ба більше, після оголошення мобілізації у вересні 2022 року гинути на фронті почали й прості цивільні, які ніколи не тримали в руках зброю.
Яким чином путін планує пояснити всі свої поразки та промахи російському народу?
Що саме хочуть почути від диктатора громадяни рф?
Чи чекають вони від нього конкретних рішень та дій?
Відповідь на всі ці питання дадуть експерти циклу етерів «Свідомі про несвідоме».
Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:
Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет
Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук
Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар
«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.