Чому нардепів без масок у Раді не штрафують — відповідь Разумкова
Категорія
Політика
Дата публікації

Чому нардепів без масок у Раді не штрафують — відповідь Разумкова

Чому нардепів без масок у Раді не штрафують — відповідь Разумкова
Джерело:  Фокус

Народні депутати, які ігнорують вимоги носити маски у громадських приміщеннях під час роботи у Верховній Раді, не сплачують штрафи через це, підтвердив спікер Дмитро Разумков. Він пояснив, чому правоохоронці не стягують з парламентарів грозі за грубі порушення. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Фокус".

За словами спікера, у парламенту немає повноважень накладати штрафи, а поліція не може входити до зали засідань.

"Було багато дискусій в залі про впровадження штрафів, але ми не можемо накладати їх самостійно, а поліція в зал ВР заходити не має права", - пояснив Разумков.

Політик зауважив, що нардепи — це не "головні порушники" карантинного режиму, однак назвав поганою таку тенденцію. Також він не звертався до правоохоронних органів з відповідного питання.

"Не думаю, що це моя зона відповідальності як голови ВР. Завдяки онлайн-трансляції правоохоронні органи самі бачать, що відбувається в стінах парламенту", - резюмував спікер.

Нагадаємо, масковий режим по всій Україні став чинним ще минулого березня. коли пандемія тільки-но набирала оберти. З того часу продовжують функціонувати інші обмеження, а посилення режиму відбувається вже втретє.

Перший локдаун влада вводила навесні, з середини березня до другої половини травня. Восени обмежений час був чинним так званий карантин вихідного дня — закриття закладів та розважальних локацій на вікенди, а з 8 до 24 січня чинний жорсткий карантин.

Як повідомляв ONLINE.UA, в Україні ввели штрафи для бізнесу та організацій за відсутність масок у їх клієнтів. 13 січня зміни в закон "Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення" були опубліковані в парламентській газеті" Голос України ", а значить з 14 січня він набравчинності.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм