Людина, яка починає звикати до ілюзій в соціальних мережах, рано чи пізно стикається з розчаруванням та знеціненням. Однак психологічно зрілі, зайняті своїм життям люди не мають проблем з ідеальними картинками, з красивого життя інших людей.
Такою думкою поділилася психотерапевт, психоаналітик Ксенія Черник, передає ONLINE.UA з посиланням на Inspired.
"Такі люди можуть мотивувати себе чи надихнути, щоб досягнути цього. Але це можливо за таких умов – людина розуміє, що таке конструктивна заздрість і що вона заздрить лише тому, що для неї має цінність. Вона ставить питання: "Що мене зачепило у цій фотографії і чому?". Після цього у неї з’являється розуміння того, що їй бракує у житті і як цього досягнути", - сказано в повідомленні.
Експертка пояснює, що за цим ховається страх визнати власну вразливість та показати справжні емоції. Тобто людині складно визнати, що її щось зворушило, найпростіше написати гнівний/саркастичний/іронічний коментар. А плакати ще більше соромно, навіть якщо це від радості.
Як повідомляє ONLINE.UA, раніше британський художник Мет Мейтленд опублікував підбірку знімків, які показують, як могли б виглядати знаменитості 20 століття, якби стали популярними у соціальних мережах у 2018 році і слідкували би за останніми б’юті-трендами.