Чому "плакав" бюст Миколи II: в мережі посміялися над поясненням
Категорія
Цікаве
Дата публікації

Чому "плакав" бюст Миколи II: в мережі посміялися над поясненням

Чому "плакав" бюст Миколи II: в мережі посміялися над поясненням

У мережі з гумором пояснили причину "плачу" погруддя Миколи II в Сімферополі, про який розповідала екс-"прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська: виявилося, що він "ридав" перед відкриттям великого родовища нафти на Алясці.
Про це розповів блогер Антон Ходза, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на його Facebook.
"Бюст Миколи ІІ знав це ще минулого тижня, тому і ридав", - з сарказмом написав він.
При цьому Ходза прикріпив до повідомлення новину про відкриття великого родовища нафти на Алясці.


Читайте також: В Росії "заплакав" пам'ятник Леніну: мережа в шоці і смієтьсяЯк відомо, левову частку російського бюджету складають доходи від продажу нафти, а її ціна залежить від рівня видобутку в світі – чим більше видобуток, тим менше вартість.
У мережі з задоволенням підтримали жарт блогера.

Як повідомляв ONLINE.UA раніше  заяви Поклонської підтримав відомий сепаратист, і екс-депутат Верховної Ради і "спікер парламенту" так званій "Новоросії" Олег Царьов.
Також нагадаємо, що  слова прокурорши-"няши" протроллили навіть в російських ЗМІ, а  в соцмережах заяви про "мироточащем бюсті" викликали справжній фурор.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?