Як ядерний шантаж путіна розбився об граніт української мужності та чому залякування російського диктатора більше не працюють обговорять 15 жовтня о 19:00 у новому випуску циклу етерів «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.
Джерело: «Свідомі про несвідоме»
Донедавна очільнику кремля володимиру путіну вдавалося усіляко шантажувати міжнародну спільноту, адже світ боявся дати росії потужну відсіч.
Єдиною державою, яка наважилася вступити з агресоркою у запеклий бій, стала Україна.
Саме українці вперше показали усім, якою жалюгідною є російська армія.
Поразки рф на полі бою щоденно примножуються, як і віра українсього народу в перемогу.
путін усвідомлює, що опинився у власному геополітичному капкані й тому дедалі частіше згадує про останній агрумент — ядерну зброю.
Що таке залякування та чому українці більше не бояться погроз кремля
Залякування — це певна повторюваність обіцянок заподіяти шкоду, зло, яка час від часу барвить демонстрацією сили у злочинний насильницький спосіб.
Як сценарій залякування світу розгортається навколо України?
В чому полягає сутність стійкості українського духу у порівнянні з іншими?
Чому популізм ядерної загрози для світу не лякає українців?
Відповіді на ці питання знайдемо в етногенетиці, українській культурі, соціальній психології та нейропсихології.
Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:
Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет
Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук
Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар
«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.