Чому російські матері згодні на безглузду смерть своїх синів — академік Української академії наук Віталій Луньов
Категорія
Україна
Дата публікації

Чому російські матері згодні на безглузду смерть своїх синів — академік Української академії наук Віталій Луньов

Чому російські матері згодні на безглузду смерть своїх синів — академік Української академії наук Віталій Луньов
Джерело:  online.ua

Що не так з материнським інстинктом у росіянок та чому вони з гордістю відправляють своїх синів, чоловіків та братів на війну в Україну обговорили у новому випуску «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.

Джерело:  ютуб-канал online.ua

Протягом останнього місяця в мережі стали вірусними відеоролики з російськими жінками, які зі щасливою усмішкою на вустах відправляють своїх синів, братів, чоловіків та батьків на війну в Україну.

Дивна реакція росіянок на потенційну смерть найближчих людей шокує увесь світ.

Чому ж насправді чимало громадян рф підтримують власну "могилізацію", та хто "вимкнув" материнський інстинкт у російських жінок?

Більшість росіян завжди хотіли повномасштабної війни

Академік Української академії наук Віталій Луньов відверто зізнається, що вкрай скептично ставиться до можливості суттєвих змін у російській свідомості.

Знаєте, у них зараз є така хвиля того, що врешті-решт вони дорвалися. Росіяни завжди були на низькому старті. Вони захотіли знову зробити «двухполюсний світ». Бо для них, мовляв, несправедливо, що «світ» однополюсний, — пояснює Віталій Луньов.

Справа ще й в тому, що росіяни так часто повторювали "можем повторить", що самі в це повірили.

Складається враження, що їм навіть не важливо, з ким воювати, — головне називати своїх противників "солдатами НАТО".

Культ війни давно затьмарив розум більшості громадян рф.

Вас може зацікавити: Українці знайшли власний унікальний рецепт перемоги у війні — професор нейропсихології Богдан Ткач

Чому російські матері без жалю відправляють своїх дітей помирати на війні

Віталій Луньов нагадав про звернення відомої російської опозиціонерки Валерії Новодворської.

Остання, звертяючись до мешканців Донбасу, цікавилася: "За что воюете вы? Вы только пушечное мясо, средство ведения войны. И чем вас больше, тем довольнее Путин. Вот украинцы воюют, чтобы Украина наконец отошла от этой проклятой, жалкой, злобной России".

 На жаль, ці золоті словами залишилися непочутими.

Поки українські матері жертвують найдорожчим, щоб захисти усю країну та її майбутнє, росіянки — просто виконують наказ путіна й навіть не намагаються зрозуміти, що насправді відбувається.

Росіянки, які відправили одного-двох своїх синів на загибель, просто вдають на камеру, що пишаються собою. Насправді вони дуже перелякані. Знаєте, як раніше на партійних зібраннях звітували про виконану роботу. І всі начебто це підтримували та голосували. Тобто тут така ж сама картина. І люди, умовно кажучи, начебто знають, чому вони це роблять, але вони не знають, задля чого вони це роблять, — наголошує академік Української академії наук Віталій Луньов.

Доктор психології Василь Мосійчук зізнається, що його особисто поведінка росіянок справді шокує, адже будь-яка матір зробить усе можливе й неможливе, щоб захистити від смерті свою дитину. Як відомо, це стосується й тваринного світу.

Однак у росіянок материнський інстинкт, здається, остаточно вийшов з ладу.

Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:

  • Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет

  • Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук

  • Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар

«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?