Дерматолог назвала 6 жахливих звичок, які вбивають вашу шкіру
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Дерматолог назвала 6 жахливих звичок, які вбивають вашу шкіру

Дерматолог назвала 6 жахливих звичок, які вбивають вашу шкіру
Джерело:  online.ua

Дерматолог Світлана Якубовська назвала шість найшкідливіших звичок, які здатні суттєво погіршити стан вашої шкіри, передає ONLINE.UA.

По-перше, це звичка вмиватися милом. За її словами, будь-яке мило – крем-мило, а також дігтярне, господарське, дитяче – сушить шкіру. При постійному застосуванні воно руйнує захисний її шар. А це призводить до висипань на шкірі, зневоднення та зморшок.

На другій позиції в антирейтингу - застосування скрабів. Дерматолог радить назавжди забути про скраби, а також пілінг зі шкаралупою волоського горіха, абрикосовими кісточками та ін. Такі засоби дуже сильно травмують шкіру. Особливо це шкодить власникам проблемної шкіри, адже це лише сприяє поширенню мікробів по обличчі.

Третя жахлива звичка - використовувати спиртові лосьйони або тоніки. Засоби, які містять спирт, не варто застосовувати людям з сухою, чутливою та зневодненою шкірою. Спирт у високих концентраціях нещадно сушить шкіру, вбиває захисний шар. Перш за все, це стосується саліцилового спирту.

На четвертій сходинці - звичка не змивати міцелярну воду. Зараз дуже мало таких водичок, які можна залишати на шкірі. Як правило, більшість комбіновані. І їх також краще змити.

По-п'яте, не можна самостійно видавлювати прищі. Це просто бомба уповільненої дії, навіть якщо ви все зробили правильно! Краще довірити своє обличчя в цьому питанні грамотному косметологу.

І шоста серйозна помилка - не використовувати сонцезахисні засоби. Засіб з SPF повинен бути постійно! Особливо він актуальний на морі і для діток. Не нехтуйте ним і в інші пори року.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, який смачний продукт здатен захистити шкіру від зморшок. 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?