Діди воювали: в Україні пояснили головні гасла російської пропаганди
Категорія
Світ
Дата публікації

Діди воювали: в Україні пояснили головні гасла російської пропаганди

Діди воювали: в Україні пояснили головні гасла російської пропаганди
Джерело:  online.ua

Політичний експерт Євген Магда пояснив, як російська влада сьогодні використовує День Перемоги, а також чому за кожного зручного випадку йдеться про "перемогу російського народу".
Про це повідомляє ONLINE.UA.
""Вакханалія колорадських стрічок"- так можна коротко назвати те, що відбувається в російському інформаційному просторі. День Перемоги, який в Радянському Союзі був одним з найпотужніших за ідеологічним наповненням свят, сьогодні поставлено на службу російської влади. Високий ступінь однорідності суспільно-політичних поглядів росіян призводить до уніфікації підходів до подій радянсько-німецької війни, за якими не видно історичної правди про Другу світову. На жаль, в цьому потоці офіціозу дуже мало правди про ту страшну війну", - вважає Магда.
Він зазначив, що, незважаючи на те, що "хребет нацизму" зламали Об'єднані Нації, росіяни при кожному зручному випадку говорять про "перемогу російського народу".
"Росія намагається нав'язати навколишньому світу ряд смислів, тісно пов'язаних з її нинішнім позиціюванням в міжнародних відносинах. "Можемо повторити" - готовність грати мускулами в діалозі з будь-якими іншими країнами, що не визнають грубої сили. "Діди воювали" - акцентування спадковості і природного права користуватися правами переможця. У цьому випадку - поводитися так, як заманеться, без озирання на правила міжнародної пристойності. Заодно при кожному зручному випадку йдеться про "перемогу російського народу", хоча хребет нацизму зламали Об'єднані Нації. Однак згадувати не лише про західних союзників, але і про інші народи СРСР, які брали участь у перемозі над гітлеризмом - моветон для російської пропаганди", - пише Магда.
Більше читайте в статті Євгена Магди для ONLINE.UA: Мракобісся на службі гібридної війни Путіна: як це працює.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?