Динамо феноменально розгромило Гент у боротьбі за Лігу чемпіонів

Ввечері у вівторок, 29 вересня, український футбольний клуб "Динамо" вийшов на поле проти бельгійського "Гента". Матч-відповідь за вихід у груповий етап завершився з розгромним для бельгійців рахунком - 3:0 на користь українців. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційні дані.

Київський клуб відзначився усіма трьома голами буквально до 49-ї хвилини матчу. Опоненти так і не відігралися упродовж другого тайму.

Матч відбувся у Києві, на стадіоні НСК "Олімпійський". Уперше за останні 4 роки "Динамо" виходить до групового етапу ЛЧ.

Напередодні київські футболісти у виїзному матчі раунду плей-офф ЛЧ вирвало перемогу у Гента. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь киян. Після цієї гри майбутній другий двобій прокоментував головний тренер Мірча Луческу.

"Найважливіше – забути рахунок першого матчу. Очевидно, треба пам’ятати про гру, атмосферу, настрій, який суперник протистоїть нам. А ось про результат треба забути. Нас чекає дуже складна гра проти хорошого суперника. Вони грають під великим тиском, оскільки були незадовільні результати в останніх матчах. Але сама гра, в тому числі в останньому поєдинку, була на високому рівні. тому я чекаю відповідну реакцію від своїх гравців, тому що інакше буде дуже складно", — наголосив Луческу.

"Динамо" також виступає в ЛЧ з 3-го раунду відбору, де переграло вдома нідерландську команду АЗ. Київський клуб не знає поразок сім матчів поспіль у всіх турнірах при шести перемогах.

Як повідомляв ONLINE.UA, першу перемогу над "Гентом" прокоментував капітан  "Динамо" Сергій Сидорчук, за його словами, навіть слизький через дощ газон не вплинув на якість гри чи кількість порушень. Жорсткість гравців він пояснив боротьбою за престижний європейський турнір.