Дослідники виявили, у якому віці організм перестає боротися зі старінням
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Дослідники виявили, у якому віці організм перестає боротися зі старінням

Дослідники виявили, у якому віці організм перестає боротися зі старінням
Джерело:  online.ua

Вчені із США дійшли висновку, що основні генетичні програми, які сприяють довголіттю, працюють не довше середнього віку.Дослідники з Університету Маямі проаналізували активність генів в зразках тканин людей різного віку, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на EurekAlert!.

Зазначається, що головну роль в різкій появі численних вікових захворювань після 60 років відіграє білковий комплекс mTOR – мішень рапаміціна у ссавців, а також продукція активних форм кисню в мітохондріях.

"Результати аналізу показали, що антивікові системи людини перестають працювати до 50-60 років.Це пов'язано з людським геномом, який еволюціонував, забезпечуючи довге життя. Але еволюція не передбачила, що термін життя перевищить 50-60 років. Білок мішень рапаміціна у ссавців регулює багато важливих клітинних процесів, в тому числі зростання і ділення. Порушення його функції спостерігається при діабеті, ожирінні, депресії і певних видах раку", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше вчені з університету Мічигану прийшли до висновку, що люди, у яких є мета, жили довше та мали міцніше здоров’я, ніж ті, які не бачили сенсу у своєму існуванні. Зазначається, що вони провели масштабне дослідження, в якому брали участь люди старше 50 років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?