Естонія показала Україні, як розгромити Хорватію: опубліковано відео

Збірна Хорватії зазнала нищівної поразки у товариському матчі з Естонією.
Як повідомляє ONLINE.UA, гра в Талліні закінчилася з рахунком 3:0 на користь прибалтійської збірної.
Дивіться: Перший пішов: Бразилія завоювала путівку на Чемпіонат світу в Росії - опубліковано відео
Вже на першій хвилині Цим Лутс вивів естонців вперед.
Другий і третій м'ячі господарі забили в останню десятихвилинку. На 81-ій хвилині класний удар з лінії штрафної вдався Костянтину Васильєву. Через три хвилини жирну крапку в матчі поставив екс-карпатівець Сергій Зеньов.
Хорвати свої моменти біля воріт Мікеля Аксалу не реалізували.

Відзначимо, що збірна Хорватії зіграла хоч і не основним, але досить сильним складом на тлі Естонії.
Дивіться: Всеперемагаюча Німеччина і "суха" Англія: підсумки першого кола європейської кваліфікації на Чемпіонат світу-2018
Нагадаємо, у п'ятому турі відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2018  збірна Хорватії обіграла Україну в Загребі.