Фальшиву суть ДНР показали за допомогою фото з Росії
Категорія
Події
Дата публікації

Фальшиву суть ДНР показали за допомогою фото з Росії

Фальшиву суть ДНР показали за допомогою фото з Росії
Джерело:  online.ua

Журналіст Денис Казанський опублікував фотографії тушонки з окупованої бойовиками так званої ДНР Макіївки, яка продається в Росії без маркування ДНР, що доводить фальшиву суть «республіки».


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Twitter Казанського.


«Консерви з Макіївки прода.ться в Росії. Про ДНР на етикетці ні слова. Макіївка - це Україна», - написав Казанський і опублікував фотографії.


Читайте також:  Вся суть ЛНР: в соцмережах обговорюють фото з окупованого ЛуганськаЛариса Кучеревська: Сподіваюся, що вона з ціаністим калієм.


Timo: У Криму продають вівсяні пластівці, на яких зазначено місце виробництва - Україна, Луганськ. і це не старі упаковки.Як повідомляв ONLINE.UA,  в мережі опублікований веселий комікс за мотивами російської народної казки про щуку і Емелю, в якому показана вся суть так званого "руського миру".
Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?