Гурт Ukie’z презентував новий кліп до пісні "Не віддавай своїх темряві" — відео
Категорія
Культура
Дата публікації

Гурт Ukie’z презентував новий кліп до пісні "Не віддавай своїх темряві" — відео

Гурт Ukie’z презентував новий кліп до пісні "Не віддавай своїх темряві" — відео
Джерело:  online.ua

“Не віддавай своїх темряві” – пісня про почуття, які нині переживає кожна дієва людина в країні. Про надію і розлуку, про біль і смерть, про борню Світла з Темрявою, про бойове братерство і, врешті-решт, — порятунок. Поряд із тим — це маленьке кіно, світла казка знята режисером Олександром Балтушевим.

Джерело: Ukie’z 

Ukie’z показав новий кліп за участі Тайри та Publisher

Унікальним є акторський склад: легендарна Юлія Паєвська (позивний Тайра) і знакова для української видавничої справи людина Андрій Гончарук (позивний Publisher), засновник видавництва “Люта Справа”, а зараз — боєць НГУ.

Аранжування створено у співпраці із саундпродюсером і музикантом Артуром Данієляном aka Dan Alien.

Гурт дякує кожному, хто допоміг у цій справі фінансово, окремо нашому меценату пану Михайлу Ледньову, а також пані Євгенії Устіновій за чудовий вірш, який надихнув на створення пісні.

Низький уклін нашим героям, звитяжним бійцям Збройних Сил, за надані фронтові відео, зняті від першої особи, а також історичному реконструктору, ковалю і воїну Олександру Тертишному за лицарські обладунки.

Продюсер Іван Семесюк говорить: "Маємо створювати якісну національну пам'ять, яка виходить далеко за межі одноденних і нетривких рефлексій, тож перед вами — одна з цеглинок цієї пам'яті. Також це — важливий творчий експеримент для гурту, фіт з паном Данієляном, яким ми зайшли на незвіданий для нас творчий терен".

Юлія Паєвська (Фото: Ukie’z )

Юлія Паєвська (Тайра): "Є речі що неможливо підробити ніяк. Істинно чисті почуття ти знайдеш там, де смерть поряд. Смерті начхати на твої статки, марку машини, цінник твого костюма чи обіду. Коли смерть прийде по тебе — візьме тебе таким, як ти прийшов в цей світ. З собою через її КПП ти не протягнеш нічого.

Але можеш залишити по собі пам'ять тим, хто лишиться. Ті, для кого ми відвойовуємо цю країну, пам'ятатимуть тільки наші щирі вчинки — як пам'ятають донині героїв античності, і збережена країна буде нашим пам'ятником. В цьому доробку я така, як є. Без масок і гриму. Нефарбована і добіса втомлена. Кожен крок дається з болем, я не знаю, чи завтра зможу зробити цей крок знову. Ти ніколи не знаєш цього на війні. Але ти точно знаєш, що чекає тебе по смерті — безсмертя. Бо Україна безсмертна — допоки існує Земля, - розповіла Тайра.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?