Хакери опублікували схеми приватизації «Укртелекому» за участю Льовочкіна, - ЗМІ
Категорія
Фінанси
Дата публікації

Хакери опублікували схеми приватизації «Укртелекому» за участю Льовочкіна, - ЗМІ

Хакери опублікували схеми приватизації «Укртелекому» за участю Льовочкіна, - ЗМІ
Джерело:  golos.ua

У справі Пола Манафорта несподівано для багатьох «сплив» український політик, «сірий кардинал» екс-президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін. Про це пише NewsNetwork з посиланням на сайт imgur.com, передає ONLINE.UA з посиланням на ІА «ГолосUA».

«Цей сайт опублікував велику добірку документів, серед яких є дані про корупційні схеми приватизації« Укртелекому ». Багато хто пам'ятає скандал навколо вельми сумнівною покупки підприємства і згодом не менш сумнівного його повернення у власність держави. І ось ця дивна історія розкрита. У листі Льовочкіна Манафорту описується схема приватизації «Укртелекому» за заниженою вартістю і подальший перепродаж. Корупціонери розраховували отримати від цієї афери 2 млрд доларів», - пише видання.

Судячи з оприлюдненим документом, схема розроблялася таким чином, щоб до приватизації допустити тільки «потрібних» покупців і продати це підприємство по «потрібної» ціною. Після чого пропонувалося продати його за реальну вартість закордонним інвесторам.

«Ще з цікавого: «сірий кардинал» Януковича обговорює з одним з найбільших маніпуляторів в світі (саме так його назвала дочку) стратегію - відмивання іміджу Сергія Льовочкіна, а також підняття рейтингу телеканалу "Інтер". Чи пов'язані з цим схеми власності телеканалу, а також незрозумілі розписки на мільйони гривень позик пов'язаних осіб, стверджувати не будемо», - констатують журналісти видання.

Там також зазначається, що ще близько року тому провідний політичний сайт POLITICO опублікував матеріал, в якому аналізувалася інформація та повідомлення, отримані з телефону дочки Пола Манафорта.

«Вся яка компрометує інформація була викладена в мережі darknet. Анонімний користувач, який писав від колективу хакерів, виклав два набори файлів даних, які, мабуть, дістали з iPhone Андреа Манафорт. Серія знімків екрану і база даних містили понад 280 тисяч текстових повідомлень. Судячи з усього, доступ до файлів було отримано через резервну копію iPhone Андреа Манафорта, що зберігається в облікового запису iCloud», - повідомляють журналісти.

Скандал, пов'язаний з листуванням дочки Манафорта, продовжився восени, і про нього детально написала Daily Mail. Пізніше журнал FORTUNE продовжив опис проблем витоку даних Пола Манафорта. У матеріалі було показано, що особисті дані Манафорта скомпрометовані і «злиті» під час двох великих зломів компаній на Adobe і Dropbox в 2013 і 2012 роках. Дослідники виявили пароль - посилання на вигаданого шпигуна Джеймса Бонда - спочатку отримавши адресу електронної пошти Манафорта з зламаних текстових повідомлень зі смартфона його дочки. Ці повідомлення були викладені в darknet для продажу або обміну.

«Судячи з усього, розслідування відносно Пола Манафорта буде вестися ще довго. А це означає, що і документи, пов'язані з його діяльністю, будуть з'являтися так само довго, в тому числі пов'язані з Україною. Тим більше, що жоден з архівів, які стосуються Полу Манафорту, що не викладений в повному обсязі - і перший, і другий, і третій архіви документів показані лише частково. Тому варто очікувати продовження цікавих скандальних історій», - впевнені в NewsNetwork.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм