Харків'янин забив фантастичні голи в чемпіонаті України: з'явилося відео

Форвард харківського "Геліосу" Сергій Кравченко відзначився двома чудовими голами у матчі з "Миколаєвом" у 29-му турі Першої ліги чемпіонату України.

Як повідомляє ONLINE.UA, Кравченко виконав два розкішних дальніх удари.

Дивіться: У Південній Америці голкіпер забив божевільний гол: з’явилося відео

На 15-й хвилині Сергій відзначився гарматним ударом зльоту після подачі кутового з лівого флангу. Кравченко ідеально піймав м'яч на праву ногу і поцілив у ближній кут.

На 66-й хвилині форвард "Геліосу" наніс божевільний удар з-за меж карного майданчика, поціливши у дальню дев'ятку.

Дивіться: Легендарний німець забив фантастичний гол у прощальному матчі: з’явилося відео

У підсумку, "Геліос" переміг з рахунком 2:0. Харків'яни посідають четверте місце в турнірній таблиці, відстаючи від "Вереса" і "Десни" на 13 і 14 очок відповідно.