Харлан не змогла захистити звання чемпіонки світу

Українка Ольга Харлан завершила виступи на чемпіонаті світу з фехтування в 1/16 фіналу. На цій стадії Харлан поступилася 35-му рядку світового рейтингу FIE Яці Шао з Китаю з рахунком 13:15, передає ONLINE.UA.

Зазначимо, що чемпіонат проходить у китайському Усі.

Ользі Харлан вдалося легко впоратися з Марисою Понич з Канади, проте вже в наступному турі українка склала зброю.

Разом з лідером збірної припинила боротьбу й Аліна Комащук, програвши італійці Ірен Веккі, яка раніше вибила українку Юлію Бакастову.

Ольга Харлан — українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, п'ятиразова чемпіонка світу в командній першості, семиразова чемпіонка Європи, ЗМСУ з фехтування, найкраща спортсменка року та найкраща спортсменка місяця (5 разів) в Україні. 29 березня 2016 року ім'я Ольги Харлан було вписано у міжнародний Зал слави FIE.

Як повідомляв ONLINE.UA, 23 липня українські шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свічкар вибороли бронзові медалі чемпіонату світу з фехтування, що триває в китайському Усі