Іспанія зганьбилася перед уболівальниками напередодні Євро-2016: опубліковано відео

У заключному контрольному матчі напередодні Євро-2016 збірна Іспанії зазнала вдома поразки від Грузії.
Як повідомляє ONLINE.UA, гра в передмісті Мадрида Хетафе закінчилася з рахунком 0: 1.
Єдиний м'яч грузини забили на 40-й хвилині. Відзначився колишній півзахисник "Шахтаря", "Іллічівця" і "Чорноморця" Торніке Окріашвілі.
Дивіться: Подготовка к Евро-2016: результаты всех товарищеских матчей
Іспанці практично весь матч провели на половині поля суперника, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Нукрі Ревішвілі і Роїн Квасхвадзе фактично не було.

Відзначимо, що грузини перервали 11-матчеву безпрограшну серію іспанців, яка тривала з 31 березня 2015 року.
ДивітьсяІспанія здобула феєричну перемогу, готуючись до Євро-2016: опубліковано відео
8 червня Іспанія відправиться на острів Іль-де-Ре, який і буде домом "Червоної Фурії" на чемпіонаті Європи. Першу гру іспанці зіграють 13 червня проти Чехії.