Кандидати в Кабмін: названі прізвища, за якими йдуть переговори
Категорія
Україна
Дата публікації

Кандидати в Кабмін: названі прізвища, за якими йдуть переговори

Кандидати в Кабмін: названі прізвища, за якими йдуть переговори

За останніми даними щодо  нового складу Кабінету міністрів  стало відомо, що на посаду першого віце-прем'єр-міністра України, міністра економіки претендують такі особистості: Степан Кубів, Юлія Ковалів і Максим Нефьодов.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на  УНІАН.

Також на посаду віце-прем'єр-міністра з соціальних питань пропонується Павло Розенко, віце-прем'єра з питань євроінтеграції - Іванна Климпуш-Цинцадзе.

На посаду віце-прем'єр-міністра пропонується В'ячеслав Кириленко, а віце-прем'єра з питань реформ - Дмитро Шимків, віце-прем'єр-міністра з питань АТО і Донбасу - Володимир Кістіон.

Серед кандидатів на посаду міністрів - Олександр Данилюк (міністр фінансів), міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр екології - Остап Семерак, міністр освіти - Лілія Гриневич, міністр аграрної політики і продовольства - Тарас Кутовий, міністр інфраструктури - Володимир Омелян, міністр молоді та спорту - Ігор Жданов, міністр культури - Євген Нищук, міністр інформполітики - Юрій Стець, міністр регіонального розвитку і ЖКГ політики - Геннадій Зубко.

На своїх посадах повинні залишитися Арсен Аваков (МВС), Павло Петренко (Міністерство юстиції).

Також повідомляється, що на сьогоднішній день так і не узгоджені кандидатури на посади міністра енергетики і вугільної промисловості і міністра охорони здоров'я. На посаду міністра Кабінету міністрів України пропонується Олександр Саєнко.

Нагадаємо, кандидат в прем'єр-міністри України Володимир Гройсман очікує, що в четвер, 14 квітня, буде призначений новий Кабінет міністрів і керівництво парламенту.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?