Катастрофічна ситуація: в НАТО заявили, що РФ стягує флот до берегів Сирії
Категорія
Політика
Дата публікації

Катастрофічна ситуація: в НАТО заявили, що РФ стягує флот до берегів Сирії

Катастрофічна ситуація: в НАТО заявили, що РФ стягує флот до берегів Сирії
Джерело:  online.ua

В НАТО заявили, що Росія продовжує масштабне нарощування військово-морського флоту в Середземному морі біля берегів Сирії - це може ускладнити "катастрофічну ситуацію", що склалася в регіоні. Про це повідомила речниця генсека Альянсу Оана Лунгеску, передає ONLINE.UA з посиланням на Haaretz.

"Військово-морський флот Росії надіслав у Середземне море значні військово-морські сили, зокрема кілька кораблів, оснащених сучасними крилатими ракетами... Ми не будемо спекулювати про намір російського флоту, але важливо, щоб всі дійові особи в регіоні виявляли стриманість і утримувалися від погіршення і без того катастрофічної гуманітарної ситуації в Сирії", - сказала речниця Столтенберга.

28 серпня російські ЗМІ розповсюдили інформацію про найбільше військово-морське нарощування сил Москви з моменту вступу в сирійський конфлікт в 2015 році. Підкріплення підійшло у той час, як союзник Росії, сирійський президент Башар Асад заявив про підготовку нападу на останній великий анклав повстанців Ідліб на півночі країни.

"Багато союзників по НАТО межують з Середземномор'ям, і наші військово-морські сили постійно діють там, тому ми стежимо за військово-морською діяльністю у регіоні, зокрема і російською", - додали в Альянсі.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що  США попередили Росію, що завдадуть потужного удару по Сирії, якщо армія Асада, яку підтримує Москва, здійснить хіматаку на Ідліб.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?