Компанія Київпідземшляхбуд продемонструвала приклад відповідального підходу до реалізації інфраструктурних проектів, замінивши ділянку колектора у центрі Києва раніше терміну і давши на нього столітню гарантію. Таку думку опубліковано на сайті КП в Україні. Про це повідомляють ФАКТИ. ICTV, передає ONLINE.UA.
При цьому в матеріалі згадується, в якому жахливому стані знаходиться столичний колектор – ще у 2005 році він був визнаний аварійним. Хоча у 1994 році почалася реконструкція, але вона досі не завершилася. Про загрозу обвалення бетонних плит на початку бульвару Лесі Українки міській владі повідомили діггери.
Оперативно був оголошений тендер на роботи з ремонту, який виграла компанія Київпідземшляхбуд. Після обстеження пошкоджень фахівці вирішили будувати новий відрізок колектора довжиною понад 100 метрів в обхід аварійної ділянки. Для цього з березня 2017 року довелося у даному місці обмежити проїзд наземного транспорту. Дивовижно, але роботи вдалося провести без відключення небезпечної ділянки, ще й не зачепивши комунікації ТРЦ Gulliver, бізнес-центру Парус, НСК Олімпійський і Палацу спорту, які знаходяться поруч, – йдеться у матеріалі.
Причому, як сказано в статті, обмежити рух у самому центрі міста вдалося так, що в цьому місці майже не утворювалися затори. До того ж роботи фахівці Київпідземшляхбуду завершили раніше терміну.
"Фахівці вже відзначили високу якість ремонтних робіт, при тому, що було проведено не латання старих труб, а прокладка нових. Це приклад роботи відповідальної компанії, яка, до речі, дала гарантію 100 років на нову ділянку дощового колектора. Якщо дають таку гарантію, то, значить, впевнені в якості робіт на всі 100%. Небагато компаній в країні здатні на таке, і те, що вони, нарешті, почали з’являтися і братися за реалізацію серйозних інфраструктурних проектів – це вже привід для оптимізму", – продовжує експерт.
У матеріалі також наводиться невтішна статистика по об’єктах незавершеного будівництва у столиці, таким як міст на Троєщину і Льодовий стадіон.
"В останні кілька років у будівельній сфері, на жаль, стало нормою затримувати здачу об’єкта на кілька місяців, а то й років. Мовляв, важка ситуація в країні, тому здамо, наприклад, дитячий садок не до 1 вересня, а до 1 лютого. На цьому тлі особливо цінуються компанії, які не скаржаться у ЗМІ, як їм важко, як їм всі і все заважають, а просто виконують свою роботу. І, як у випадку Київпідземшляхбуду з дощовим колектором, закінчують об’єкт навіть раніше терміну", – підкреслюється у статті.