Коли приїжджав у формі "Правого сектора", бабці хрестилися - у Яроша розповіли кумедну історію
Категорія
Події
Дата публікації

Коли приїжджав у формі "Правого сектора", бабці хрестилися - у Яроша розповіли кумедну історію

Коли приїжджав у формі "Правого сектора", бабці хрестилися - у Яроша розповіли кумедну історію
Джерело:  online.ua

Один з добровольців «Української добровольчої армії» розповів, як реагували на його появу в формі «Правого сектора» жителі його рідного Луганська, а також про те, чим він займається серед бійців Дмитра Яроша.
Про це йдеться в репортажі ONLINE.UA з бази бійців 5 окремого батальйону "Української добровольчої армії", командиром якої є народний депутат Дмитро Ярош.
«Крава - це зброяр 5 батальйону. Його "володіння"... розташовані в кузні, за масивними металевими дверима, прикрашеними протигазом і п'ятикутною зіркою», - сказано в репортажі.
"Це наша легенда, Крава. Крава у нас - бог в зброї. Точить, ріже. Буквально з нічого робить нам зброю", - пояснює журналістові ONLINE.UA волонтер «Дядя Ваня».
"Взагалі-то у нас заборонено робити зброю. Стаття 263", - тут же розставляє крапки над "i" господар збройової.
У минулому любов до конструювання зброї вже коштувала Краві свободи.

Читайте також: С епаратисти на знак подяки вирішили попрацювати на бійців Яроша: фото і цікава історія
"Це було давно, ще в 2000 році. Винайшов автомат і подзвонив на київський збройовий завод. Хотів допомогти цій нещасній країні. Але їй допоможе тільки атомна бомба... Проблеми у мене були не за те, що зробив. А за те, що попався. Зі мною сиділи ще двоє людей, які виявилися розумнішими, ніж я. Одного вдома чекала кругленька сума, а другий уклав контракт з "Бошем" і після звільнення поїхав до Німеччини. Думаю, половина того, що ми у них зараз купуємо - його рук справа", - згадує Крава.
Він також розповів і про зброю, якою займається зараз. "Що робимо? Все, чого немає в Україні. У нас, наприклад, немає снайперської гвинтівки калібру 12,7. Ось ми її розробили, випробували - і дуже скоро вона поїде на передок розносити сепарам голови...», - розповів майстер.
«Причому, врахуйте: все, що ви бачите, зроблено практично з металобрухту. Працюємо потихеньку. Ремонтуємо, і, поклавши руку на серце, виробляємо. Ось бачите - два дослідних екземпляри. Один протестували, він стріляє на 1,5 км. Той, що плануємо тестувати, буде працювати понад 2 км. Якраз лінія розмежування. Так що роботи багато. Хоча для мене це не робота, а творчість", - продемонстрував свої винаходи зброяр.



Крім того, Крава дарує нове життя трофейній зброї, зазначається в репортажі.


«Відсутність підтримки держави до сих пір змушує добровольців підбирати кинуті на полі бою і згорілі в техніці автомати. Саме їх відновленням Крава і займається», - сказано в матеріалі ONLINE.UA.


"Чим пишаюся? Не тим, що зробив. А тим, що я тут перебуваю. Тим, що я тут побачив, тим, з ким я тут познайомився...», - продовжує Крава.


«Я - з Луганської області, з Лисичанська - це 12 км від лінії фронту. Коли приїжджав в місто в формі правосеківській - це було прикольно. Бабці хрестилися. Іду по вулиці, шеврон же висить, вони дивляться - червоно-чорний прапор - і хрестяться!.. У нас "Правого сектора" як вогню боялися. Тому я сюди і прийшов... Батько у мене підтримує ту сторону. Я поважаю його рішення - має право на свій вибір. А дружина сказала, що пишається мною. Не знаю, якої праці їй це коштувало", - додав зброяр.


Більше

читайте на ONLINE.UA: Бійці Яроша показали, як живуть і готуються воювати: фото і репортаж з бази

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?