У період січень-жовтень 2016 за сприяння Державної служби зайнятості роботу отримали 655,3 тис. українців, що на 24 тис. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Про це повідомив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.
"Ми отримали цифри за 10 місяців - ефективність роботи Служби досить висока. Так, за один робочий день в середньому ми працевлаштовуємо понад 3000 українців. З початку року було введено цілий ряд змін, який дозволив зберегти нашу ефективність в період піку кризи на ринку праці, який припав на січень цього року. Проте, разом з економічною ситуацією і ситуацією на Сході України, проблемою досі залишається те, що не всі українці, на жаль, хочуть працювати і йдуть в Службу не для пошуку роботи, а виключно за виплатами" , - зазначив він.
За словами заступника Голови ДСЗ, з початку року в Службі був введений новий регламент обслуговування клієнтів, який значно скоротив час пошуку роботи.
Разом з тим, - як підкреслив Кравченко, - підбір роботи - це далеко не весь перелік послуг, які можна отримати в Службі зайнятості, як звикли думати українці. Так, в центрах зайнятості можна отримати професійні консультації психологів, які визначають, яка саме професія може підходити під конкретний психотип людини.
Також в Службі зайнятості в короткий термін можна безкоштовно перевчитися на затребувану на ринку професію. При цьому, перелік професій включає як робочі спеціальності, такі як токар, так і професії, пов'язані з IT-галуззю.
Крім навчання та перенавчання на затребувану спеціальність в Службі зайнятості можна пройти курси підприємницької діяльності та отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи. Крім того, серед послуг Служби - направлення на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру.
"Ми йдемо у ногу із часом. Майже кожного місяця, не чекаючи змін у законодавстві, які нам конче потрібні, ми впроваджуємо інноваційні рішення та нові послуги. Віднедавна усі безробітні отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову. Крім того, ми запустили спільний проект із платформою Прометеус, яка дозволяє вчитись онлайн у кращих викладачів світу”, - додав Сергiй Кравченко.
- Категорія
- Україна
- Дата публікації