Кремль зрікся листа Януковича: в мережі передбачили долю Путіна
Категорія
Світ
Дата публікації

Кремль зрікся листа Януковича: в мережі передбачили долю Путіна

Кремль зрікся листа Януковича: в мережі передбачили долю Путіна
Джерело:  online.ua

Після смерті президента Росії Володимира Путіна його оточення зречеться скоєних ним злочинів так само, як Кремль зрікся листа екс-президента України Віктора Януковича з проханням про введення військ РФ після таємничої смерті російського постпреда в ООН Віталія Чуркіна.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на користувачів Twitter.

Читайте також: Хвороба Чуркіна: мережу розбурхала новина про смерть одного з ідеологів ДНР
"Росія побічно звинувачує небіжчика Чуркіна у брехні про лист Януковича. Так одного разу і війну на Донбасі і анексію спишуть на небіжчика Путіна", - висловився користувач Edmond Dantes.У мережі обговорили його теорію. Так в свою чергу користувач Iryna згадала про

хворобу прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва

: "Навіщо так довго чекати. Може, на Дімона все повісити, він якраз нездужає".Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в мережі з'явилися фото повідомлення про отримання головною військовою прокуратурою від ООН офіційної фотокопії заяви від 1 березня 2014 року з проханням Януковича до керівництва Росії ввести свої війська в Україну.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?