Кулони на шию увійшли до ТОП-3 трендових прикрас у 2023 році.
Категорія
Цікаве
Дата публікації

Кулони на шию увійшли до ТОП-3 трендових прикрас у 2023 році.

Кулони на шию увійшли до ТОП-3 трендових прикрас у 2023 році.
Джерело:  online.ua

Кулони знову увійшли до рейтингу найпопулярніших ювелірних прикрас на українському ринку. Як зазначили фахівці ювелірної мережі «Oniks», саме цей вид ювелірних виробів мав підвищений попит навесні 2023 року, поряд з кільцями та браслетами, які також увійшли до трійки «лідерів».

Знавці сучасного ювелірного мистецтва впевнені, що гарний кулон на шию – це універсальна прикраса, яка знайде місце у будь-якій скриньці.

На які вироби звернути увагу?

У той же час дизайнери «Oniks» відзначили, що асортимент кулонів дуже великий, і щоб знайти модну прикрасу, важливо знати основні категорії кулонів та актуальні тренди ювелірної моди.

  • Декоративні. Такі прикраси стали найпопулярнішими у 2023 році. Їх можна носити постійно або доповнювати ними лише вечірні образи. Вони можуть бути срібними чи золотими. Також в оформленні можуть бути різні камені. Все залежить від переваг.

  • Релігійні. Друга велика категорія кулонів – релігійні. Вже з назви можна зрозуміти призначення аксесуарів. Важливо розуміти, що такі речі мають лише віруючі люди. Ці кулони виглядають максимально скромно та без зайвих деталей.

  • З певним символізмом. Для деяких це практично те саме, що і декоративні. Хоча є й такі, які набувають особливих речей. Для них це обереги. Рослинні, тваринні мотиви вважаються найпоширенішими. Дехто хоче придбати кулони з певними знаками.

Який би ви не хотіли вибрати аксесуар, в ювелірному асортименті знайдеться безліч різних варіантів. Ви зможете вдало доповнити будь-який образ, а "Oniks" підкаже, які кулони підійдуть
саме для вас.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм