Латвія збільшить фінансову підтримку біженців з України
Категорія
Світ
Дата публікації

Латвія збільшить фінансову підтримку біженців з України

Латвія збільшить фінансову підтримку біженців з України
Джерело:  online.ua

Латвія збільшить підтримку біженців з України. Уряд країни планує збільшити фінансування до 32 152 527 євро.

Джерело: Delfi

Латвія збільшить підтримку біженців з України

Уряд Латвії планує збільшити фінансування органів місцевого самоврядування приблизно на 10 мільйонів євро, щоб вони надали підтримку біженцям з України.

28 березня 2023 року було видано наказ про надання Міністерству охорони довкілля та регіонального розвитку (VARAM) фінансування в розмірі 21 788 249 євро, для покриття видатків органами місцевого самоврядування 2023 року, які надавали підтримку громадянам України, включно з наданням проживання та харчування.

Тепер латвійський уряд планує збільшити фінансування до 32 152 527 євро, щоб і надалі покривати витрати, які несуть органи місцевого самоврядування, надаючи підтримку українським біженцям.

Міністр фінансів повинен буде поінформувати комісію Сейму з бюджету і фінансів (податків) про зміни в асигнуваннях.

Якщо комісія не висуне заперечень протягом п'яти робочих днів після отримання відповідної інформації, то зміни в асигнуваннях набудуть чинності.

Латвія допомагає Україні

Латвія вже надала Україні військової допомоги на 300 млн євро, а з реалізацією нового пакета ця сума зросте до 370 млн євро. Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час спільної пресконференції з Прем'єр-міністром Латвійської Республіки Кріш'янісом Каріньшем.

Крім того, Шмигаль поінформував, що уряд Латвії одним із перших затвердив національну позицію щодо підтримки членства України в ЄС, і подякував за таке рішення та подальшу консультаційну й адвокаційну роботу з цього питання.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?