Легендарний іспанський футболіст забив чудовий гол: опубліковано відео

Форвард мадридського "Атлетіко" Фернандо Торрес забив красивий гол у ворота "Сельти" в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.
Як повідомляє ONLINE.UA, Торрес, стоячи спиною до воріт, першим дотиком прийняв м'яч, а другим пробив зльоту через себе в дальню дев'ятку.
Дивіться: Топ-25 кращих голів січня: опубліковано відео
"Ель-Ніньо" забив свій п'ятий гол у 17-ти матчах чемпіонату.
Міг Торрес оформити дубль, але в кінці першого тайму не реалізував пенальті, потрапивши в поперечину.
Відзначимо, що "Атлетіко" вирвав перемогу у "Сельти" з рахунком 3: 2, програючи 1: 2 за 10 хвилин до кінця зустрічі.

Дивіться: Тур нірна таблиця чемпіонату Іспанії 2016/17 з футболу
Команда Дієго Сімеоне займає четверте місце в чемпіонаті, відстаючи від лідируючого Реала на 7 очок.