Лондонський "Арсенал" створив футбольне диво: опубліковано відео

Лондонський "Арсенал" дивом уникнув поразки від "Борнмут" в матчі 20-го туру Прем'єр-ліги.
Як повідомляє ONLINE.UA, "каноніри" зробили камбек, програючи 0: 3.
До середини першого тайму "Борнмут" обігравав гостей з рахунком 2: 0. Відзначилися Чарлі Деніелс і Каллум Вілсон. А коли Райан Фрейзер на початку другого тайму забив третій м'яч у ворота Петра Чеха, то здавалося, що "канонірам" сьогодні нічого не світить.
Але "Арсенал" зумів взяти очко. На 70-й хвилині Олів'є Жиру асистував Алексису Санчесу, а через п'ять хвилин вивів на ударну позицію Лукаса Переса.
На другій компенсованій хвилині відзначився і сам Жиру, підрізавши головою м'яч у сітку після подачі Граніту Джак.
Дивіться: Тур нірна таблиця чемпіонату Англії 2016/17 з футболу

"Арсенал" хоч і втратив нагоду піднятися на третє місце, але показав бойовий характер.
Через 10 днів "Арсенал" зіграє в Уельсі проти "Суонсі Сіті". "Канонірів" чекає дуже непростий матч з аутсайдером чемпіонату Англії.