Масштабне опитування 25 жовтня. Офіс президента пояснив, до чого готуватися українцям
Категорія
Україна
Дата публікації

Масштабне опитування 25 жовтня. Офіс президента пояснив, до чого готуватися українцям

Масштабне опитування 25 жовтня. Офіс президента пояснив, до чого готуватися українцям
Джерело:  online.ua

13 жовтня глава держави Володимир Зеленський неочікувано для всіх записав нове термінове відеозвернення до усіх українців, під час якого вперше анонсував проведення масштабного опитування водночас із місцевими виборами. Президент розповів, що йдеться про відповіді на 5 питань. За словами українського лідера, це спроба дізнатися про позицію простих громадян, без розбору питань на найвищому рівні. Цього ж дня в Офісі президента вирішили детальніше пояснити, до чого готуватися українцям 25 жовтня. Там офіційно заявили, що опитування, яке команда Зеленського має намір провести, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт ОП.

 "Наголошуємо, що опитування, яке пропонується провести 25 жовтня, на відміну від референдуму, як це визначено для референдуму Конституцією, не матиме прямих юридичних наслідків. Потреба у цій формі безпосередньої демократії зумовлена тим, що зміст політики у державі має визначати народ, а не виключно ті, хто має достатньо медійного впливу та грошей, щоб маніпулювати у своїх особистих інтересах враженням про суспільну думку. 25 жовтня ми дізнаємося про те, що насправді думає народ. А також поставимо ті запитання, які ніхто й ніколи не хотів ставити напряму своїм співгромадянам у нашій країні", — йдеться в офіційному повідомленні.

За словами представників команди Зеленського, у такий спосіб офіційний Київ намагається "почути своїх громадян і зрозуміти первинні потреби суспільства". Окрім того, наголошується, що заплановане українським лідером загальнонаціональне опитування дасть можливість кожному громадянину висловитися про те, що справді важливо для нашого суспільства, щоб на рівні всієї держави можна було засвідчити суспільну думку без її корегування різними ангажованими "експертами" та політиками з понад 20-річним стажем маніпуляції народними очікуваннями. Мається на увазу, що влада ставить прямі запитання суспільству та отримує прямі відповіді без посередників.

"Саме так працює істинна демократія", — наголосили у Зеленського.

Як повідомляв раніше ONLINE.UA, 12 жовтня Володимир Зеленський підписав ще один важливий закон.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?