Мавпячий король: для чого насправді путін привчив росіян жити у нелюдських умовах
Категорія
Україна
Дата публікації

Мавпячий король: для чого насправді путін привчив росіян жити у нелюдських умовах

Мавпячий король: для чого насправді путін привчив росіян жити у нелюдських умовах
Джерело:  online.ua

Навіщо путін змушує росіян виживати у нелюдських умовах та чому диктатор часто використовує роль дзеркала у політиці обговорили у новому випуску «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.

Джерело:  ютуб-канал online.ua

Доктор психології Василь Мосійчук звертає увагу на те, що у людей є різні зони кори головного мозку, які можна зробити дефектними, використовуючи телевізор, пропаганду та фейки.

Усю свою кар'єру путін присвятив тому, щоб у росіян деградували ті зони, які могли б потенційно посприяти світовій еволюції.

чому путін звик до ролі дзеркала

Росіяни деградували у таких масштабах, що наразі здатні лише на вбивства. Ви ж бачите, що путін – це дзеркало. Увесь світ про нього говорить, що він сатана, а він каже, що українці – сатана. У нього дуже примітивна психологія дзеркала, розумієте? Всі ми бачили фото, на якому зображено вбиту невинну людину у Бучі поряд з велосипедом – ідентичну сцену росіяни нещодавно відтворили в Донецьку, щоб звинуватити ЗСУ. І вони більше нічим не паряться. От ми, до прикладу, знищили 100 танків, а окупанти зразу ж брешуть, що вони знищили 100 танків. І от в них така тактика – все дзеркалити, – пояснює Василь Мосійчук.

На переконання доктора психології, такий примітивний підхід – єдине, на що вистачило "інтелекту" у путіна та його команди.

Читайте також: Чому російські матері згодні на безглузду смерть своїх синів — академік Української академії наук Віталій Луньов

 Чому путін змушує росіян виживати у нелюдських умовах

Як вважає професор нейропсихології Богдан Ткач, логіку дій російського диктатора путіна можна пояснити, якщо глянути на поведінку мавп.

У мавп заведено так: щоб не з’явився новий лідер, вожак, який визначає, на якій території мавпам жити, заводить їх у ті місця, де бракує ресурсів. Для чого? Все дуже просто. Щоб не міг сформуватися кластер мавп, які його потенційно можуть скинути з трону. Вожак знає, що його підопічні повинні жити у жахливих, бідних умовах, щоб у них не було сил на боротьбу з ним у разі потреби, – розповідає професор Ткач.

За його словами, це типова мавпяча поведінка, яка красномовно описує путіна та увесь російський народ.

Богдан Ткач також зазначає, що російський диктатор використовує й інші "фокуси", щоб приструнити росіян.

Як мавп ловлять? Беруть глечик, кидають туди горіхи чи зерно, прив’язують його. Згодом мавпа приходить, засовує руку в цей глечик, однак витягти її вже не може, бо тримає в руках горіхи чи зерно. Так само і росіяни. Для них оцим глечиком став Крим. Вони хапнули, а відпустити не можуть. Усе, вони піймалися… – пояснює професор нейропсихології.

На думку професора Мосійчука, цей прийом путін використовує дуже часто.

До прикладу, на війну в Україну він заманює мобілізованих шаленою зарплатнею, а коли росіяни опиняються безпосередньо на полі бою – миттєво забуває про свої обіцянки.

І ми ж бачимо, як зараз відбуваються бунти оцих мобілізованих. Вони нарешті допетрали, в якій пастці опинилися. Щоправда, там існує три армії: чеченська, наймана та російська. Але поки що бачимо бунти в російській, – зазначає професор нейропсихології Богдан Ткач.

Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:

  • Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет

  • Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук

  • Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар

«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?