Щороку експерти порталу Unicode публікують свій рейтинг емодзі, які найчастіше використовували користувачі мережі протягом останніх 12 місяці. Цьогоріч перемогу вибороло "сльози радості" та "червоне сердечко".
Джерело: Unicode
Експерти оприлюднили рейтинг найпопулярніших емодзі 2021 року
Після завершення нового дослідження вдалося дізнатися, що 92% користувачів інтернету використовують смайлики як форму спілкування.
Більшість користувачів мережі надають переваг емодзі, що має назву "сльози радості" – їх використовують 5% користувачів. На другому місці опинилося "червоне серце".
Фото — unsplash.com
Рейтинг найпопуляніших емодзі 2021 року:
"сльози радості";
червоне сердечко;
сміх до сліз ;
рука з великим пальцем вгору або "клас";
смайлик, що ридає;
складені руки, як у молитві;
повітряний поцілунок;
усміхнене обличчя з сердечками;
закоханий смайлик із сердечками в очах;
просто усміхнене обличчя.
Фото - unicode.org
Варто також звернути увагу на те, що в категорії "транспорт" перше місце посіла ракета. До слова, її часто використовують трейдери, які таким чином позначають стрімкий ріст криптовалюти.
В категорії "частини тіла" переміг біцепс, "рослини" – букет квітів, "тварини" – метелик, "спорт", – людина, яка робить колесо, "одяг" – корона.
За словами експертів, найчастіше користувачі надсилають емодзі облич та рук з категорії "Люди".
У категорії "Тварини та природа" лідирують емодзі квітів, а в категорії емоцій – усі серця різних кольорів.
Фото — unsplash.com
Редакція порталу Unicode здивована тим, що найменш популярними серед емодзі виявилися прапори, хоч їх у розкладці найбільше – 258 символів.
Що цікаво, користувачі мережі не приховують, що їх подібний рейтинг здивував та заінтригував. Мовляв, не вірить, що у такі складні часи найполярнішим смайликом виявся емодзі "сльози радості". Інші зазначають, що це найправдивіший рейтинг, оскільки вони справді найчастіше використовують саме емодзі-переможців.
Читайте також:
Один дизлайк за 5 лайків. Facebook надав пріоритет негативним емодзі
Facebook та Instagram перестали працювати в усьому світі. Cтали недоступними також Netflix, Steam і PlayStation Network.
Instagram провокує психічні розлади в підлітків — закриті дослідження Facebook.