«Ми продовжимо тиск на владу, щоб Гонтарєва і Рожкова понесли відповідальність за крах гривні», - Рабінович
Категорія
Фінанси
Дата публікації

«Ми продовжимо тиск на владу, щоб Гонтарєва і Рожкова понесли відповідальність за крах гривні», - Рабінович

«Ми продовжимо тиск на владу, щоб Гонтарєва і Рожкова понесли відповідальність за крах гривні», - Рабінович
Джерело:  Gazeta.ua

Заяву про те, що політична партія «За життя», вкладники, активісти, які проводять безстрокову акцію протесту під НБУ, продовжать тиск на владу, щоб главу Нацбанку Валерію Гонтарєву і її заступницю Катерину Рожкову притягнули до кримінальної відповідальності за обвал гривні, зробив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Gazeta.ua.

«Ми вимагаємо кримінальної відповідальності керівництва НБУ, оскільки вважаємо Гонтарєву і Рожкову відповідальними за крах національної валюти і через того фінансового спрута, який огорнув корупцією всю українську економіку. І тому ми продовжимо наші акції, продовжимо тиск на владу! Якщо кожного накраденого чиновника ми будемо відпускати відпочивати, то у нас країни скоро не стане», - констатував політик.

За його словами, перший етап акцій під НБУ завершився успішно для протестуючих: Гонтарєва піде у відставку, Рожкова не замінить її на посаді, а ошуканим вкладникам повернуть понад 3 млрд грн.

«Влада злякалася наших акцій протесту, ми показали, як можна демократично і конституційно, в рамках закону, домагатися виконання своїх вимог. Гонтарєва була найціннішим, самим довіреним кадром корупційної системи України - її на чолі Нацбанку не буде, хоча був план її там залишити. Рожкова, її напарниця, фігурантка скандальних плівок - її теж не буде на чолі НБУ, хоча це був запасний план - її туди посадити. І головне, вкладники банків реально отримають від Фонду гарантування вкладів фізосіб понад 3 мільярдів по п'яти банкам. Ми завершили перший етап наших акцій протесту під Нацбанком. Тепер ми будемо домагатися кримінальної відповідальності Гонтарєвої і Рожкової», - зазначив він.

«Скільки було розмов, скільки бруду на нас лили, говорили, що під НБУ «двісті бомжів», що вони «погано пахнуть», що все це нібито «в підтримку влади». Найбільше старався кричати і облаювати нас один з телеканалів, пов'язаний з «Опоблоком» і з банком «Кліринговий дім», який відпрацьовував «тридцять срібняків» фінансових преференцій від Гонтарєвої і Рожкової, захищаючи їх від справедливого народного гніву. Я вітаю тих вкладників, громадських діячів, активістів партії «За життя», які всі ці нападки стійко витримали, - і ми перемогли. Поки перемогли лише на першому етапі, а й це вже перемога», - підкреслив нардеп.

«Це зайвий раз доводить, що життя перемагає ті старі схеми розкрадання країни, розтягування її по офшорах, які нам хочуть нав'язати. Країна вже не хоче і не може жити за домовленостями трьох-чотирьох злодіїв десь там за кулісами. І ця перемога змушує нас ще більше посилити тиск на владу, ми будемо продовжувати акції до перемоги, а перемога - це кримінальна відповідальність Гонтарєвої і Рожкової за фінансові злочини», - резюмував він.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм