Напередодні Нового року сепаратисти підняли проросійський прапор біля будівлі Закарпатської ОДА.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook керівника військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тараса Деяка.
Так, 31 грудня активісти "підкарпатських рухів" вивісили прапор з гербом Закарпатської області на тлі російського триколора біля будівлі Закарпатської обладміністрації.
Читайте також: Луценко оголосив про розкриття схеми фінансування сепаратистів і показав фото
"Місцеві півні сепаратисти вивісили прапор так званих "підкарпатських рухів", прапор так званих меншин, які фінансуються безпосередньо з Москви, перед ОДА. Виступають за автономію Закарпаття і вважають, що Україна окупант по відношенню до області. Під новий рік хотіли потихеньку провокацію влаштувати? Так ось - вам п**да. Ми не допустимо дестабілізації краю і поширення сепаратистської пропаганди. 2017 - рік вашого фіаско, ми "подбаємо" про вас", - написав Деяк і оприлюднив фотографії з місця події.
Пізніше він відзвітував про подальший розвиток історії: "Акція сепаратистів ліквідована, прапор зірваний, винуватці затримані і дають свідчення в стінах СБУ, - написав активіст. - Жодна сепаратистська сволота на Закарпатті не має і не буде мати достатньо сил, щоб зрушити український кордон. Спроби дестабілізації відбуватимуться і надалі, тому, земляки, ваше завдання - бути пильними. Сезон полювання на сепаратистів форсує повним ходом".
У мережі прокоментували сепаратистську акцію біля стін Закарпатської ОДА. Так, Василь Дубовий написав: "А ось, власне, і предметна робота по збереженню цілісності України. Ви тільки проаналізуйте оперативність. Пару годин тому: "сепари вивісили прапор, хлопці виїжджають вирішувати питання". Тепер: "прапор зірваний, сепари дають свідчення" . І це просто бальзам якийсь".
Олівер Куртяк: "Закарпаття українське!".
Лариса Шишкіна: "Молодці! А то вони взагалі страх втратили".
Алла Хаятова: "Це точно повинні були зняти для якогось лайфньюз. Відзвітувати, так би мовити".
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в СБУ розповіли, як вдалося втекти колишньому депутату Луганської облради Арсену Клінчаєву, який в березні 2014 року фінансував здачу Луганська бойовикам, що обурило соцмережі.