Нардеп Добкін повеселив дивною поведінкою в Раді: з'явилося відео
Категорія
Події
Дата публікації

Нардеп Добкін повеселив дивною поведінкою в Раді: з'явилося відео

Нардеп Добкін повеселив дивною поведінкою в Раді: з'явилося відео
Джерело:  online.ua

Під час засідання Верховної Ради України нардеп Дмитро Добкін, брат одіозного депутата і екс-губерантора Харківщини Михайла Добкіна, знову відзначився дивною поведінкою в сесійній залі.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на відео в YouTube.


Дмитро Добкін дізнався з повідомлення на телефоні, що його агент забронював йому тур за 135 тисяч євро (зі знижкою 10%), при цьому невідомо, в яку саме країну, оскільки депутат закрив частину тексту рукою.


Відразу після цієї звістки Добкін устав, тримаючи в руках пляшку води, пройшовся по залу, сховався за колоною і випив воду. Пляшку залишив там же. Потім вийшов з-за колони і почав дивно смикатися, витріщивши очі.


Пізніше, озираючись на всі боки і поглядаючи нагору, політик пройшов до свого робочого місця. Там він увесь час облизувався, клацав пальцями, смикався і хитав головою.В мережі сміються.

Як повідомляв ONLINE.UA,  в електронних деклараціях народних депутатів від Опозиційного блоку Дмитра і Михайла Добкіних вказані великі подарунки від їхнього батька - по 10 мільйонів гривень кожному.


Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?