Названа сума застави, яку заплатив український екс-чиновник в Лондоні
Категорія
Події
Дата публікації

Названа сума застави, яку заплатив український екс-чиновник в Лондоні

Названа сума застави, яку заплатив український екс-чиновник в Лондоні

Колишній голова компанії "Укрспецекспорт"Сергій Бондарчук вніс 75 тисяч фунтів стерлінгів за можливість вийти з-під екстрадиційного арешту у Великобританії.
Про це заявила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на її Facebook.
"Застава, який виплатив С. Бондарчук, щоб ще попити чаю з молоком у межах Лондона, склав близько 75 тисяч фунтів стерлінгів", - написала вона.
При цьому Сарган не втрималася від згадки "чаю з молоком" після "привіту" Бондарчука, який той передав генпрокурору Юрію Луценку з Лондона після повідомлення про арешт екс-чиновника.
Читайте також: Ось це поворот: український екс-чиновник спростував своє затримання в Лондоні, з'явилися фото

У свою чергу, користувачі соцмереж також висловили своє ставлення до цієї справи.Як повідомляв ONLINE.UA, раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив про арешт екс-голови "Укрспецекспорта" Сергія Бондарчука, котрий втік до Лондона, який став наслідком візиту голови ГПУ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?