Фахівець у галузі космічних наук Дідьє Квелоц стверджує, що людство обов'язково знайде інші форми життя у наступні 30 років. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Newsweek.
Швейцарський вчений у 53 роки отримав Нобелівську премію з фізики. У 1995 році він відкрив першу екзопланету. Зараз науковець відмовляється вірити в одинокість людства, посилаючись на кількість джерел потенційного життя.
"Я не можу повірити в те, що ми єдина жива сутність в цілому всесвіті. В ньому надто багато планет і надто багато зірок, а також хімії. Ця хімія могла призвести до зародження життя й в інших місцях", - вважає Квелоц.
На його думку, людство завдяки просунутим технологіям вже у найближчі 30 років з'ясує, чи існує життя поза Землею. Перш за все йдеться про можливості фіксування біологічної активності.
Нагадаємо, Дідьє Квелоц у 1995 році працював разом із Майклом Майором. Вони зареєстрували першу у науці планету за межами Сонячної системи.
Об'єкт завбільшки з Юпітер отримав назву 51 Pegasi b. Він прив'язаний до зірки за 50 світлових років від Землі. З того часу людство зафіксувало понад 4 тисячі інших екзопланет у різноманітних куточках космосу.
Як повідомляв ONLINE.UA, очільники NASA та SpaceX запланували перший політ нового модулю Crew Dragon з екіпажем вже на перший квартал 2020 року. Космічне агентство США назвало капсулу ключовим елементом чинної програми.