Німеччина аргументувала відмову постачати зброю Україні
Категорія
Світ
Дата публікації

Німеччина аргументувала відмову постачати зброю Україні

Німеччина аргументувала відмову постачати зброю Україні
Джерело:  online.ua

Офіційний Берлін стверджує, що не збирається постачати зброю Києву, поки тривають дипломатичні зусилля щодо врегулювання конфлікту між Україною та Росією. З такою заявою виступив заступник очільник парламентської фракції Вільної демократичної партії Александер Ламбсдорфф.

Джерело: DW

ФРН пояснила відмову постачати зброю Україні

За словами німецького політика, на випадок нового вторгнення РФ в Україну ФРН розглядає "всі варіанти".

Ми підтримуємо збройні сили України нелетальними компонентами. Ми надаємо допомогу економіці. Ми відкриваємо наші ринки в Європейському Союзі для українських товарів. Робиться багато чого, і ми допомагаємо Україні як можемо, - запевняє Александер Ламбсдорфф.

Як стверджує політик, наразі мовиться про активні переговори. Окрім того, в дипломатичній сфері є ще чимало варіантів, які мають намір розглянути.

За словами німецького депктата, у рамках ООН потрібно винести конфлікт із Росієї на обговорення не Ради Безпеки, а Генеральної Асамблеї, адже там російська сторона не має права вето.

Александер Ламбсдорфф (фото - flickr.com)

Ламбсдорфф звернув увагу на те, що офіційний Київ знає, де може купити зброю, якщо захоче це зробити.

Відповідаючи на запитання щодо можливості виключення для України в політиці Берліна, яка передбачає відмову від постачання зброї до регіонів воєнних конфліктів, Ламбсдорфф зазначив, що це було зроблено лише двічі - у випадку іракських курдів та з метою захисту косовських албанців від геноциду з боку сербів, - йдеться в повідомленні.

Окрім того, німецький депутат вкотре закликав до діалогу з Кремлем, хоча це й важко робити.

Не можна не згадати про те, що нещодавно колишній радник Ангели Меркель із зовнішньої політики та майбутній очільник Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Гойсген розніс вщент позицію Бундестагу щодо постачання зброї Україні.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?