Німецький ВПК на піку виробництва через агресію Росії — Bloomberg
Категорія
Світ
Дата публікації

Німецький ВПК на піку виробництва через агресію Росії — Bloomberg

Німецький ВПК на піку виробництва через агресію Росії — Bloomberg
Джерело:  online.ua

У зв'язку з вторгненням Росії в Україну та подальшою реакцією уряду Німеччини галузь оборонної промисловості цієї країни переживає період збільшення виробництва.

Джерело: Bloomberg

Німецький ВПК на піку виробництва через агресію РФ

Після повномасштабного вторгнення Росії до України у лютому 2022 року канцлер Олаф Шольц провів екстрене засідання парламенту, на якому було оголошено "переломний момент".

В результаті було знято довгострокову заборону на відправку зброї до зон конфлікту, а також створено спеціальний фонд у розмірі 100 мільярдів євро для модернізації обладнання Бундесверу, щоб допомогти Україні у боротьбі проти Росії.

Цей поворот подій призвів до того, що Німеччина стала одним із головних виробників військової техніки у Європі. Компанії, такі як Rheinmetall та Krauss-Maffei Wegmann, отримали безліч контрактів на постачання танків, бронетранспортерів, артилерії та іншого озброєння.
Це зростання виробництва привело до створення нових робочих місць і підтримало економіку Німеччини в цілому. Проте деякі критики висловили побоювання щодо збільшення військової могутності країни та можливих наслідків такого розвитку подій.

Компанія Hensoldt у лютому повідомила про рекордні обсяги замовлень на 5,4 мільярда євро, заявивши, що агресія Росії повернула попит на ефективну оборонну промисловість.

Україна стала другим за величиною отримувачем зброї з Німеччини

За офіційною статистикою уряду Німеччини Україна зайняла друге місце серед країн-отримувачів у загальному обсязі експорту зброї, затвердженому урядом на перший квартал 2023 року, який склав 2,4 мільярда євро.

Після початкової критики за нерішучість у постачанні важкого озброєння Україні Берлін тепер став одним з основних військових постачальників.

Нещодавно Берлін надав Києву 18 бойових танків Leopard 2, які вважаються одними із найпотужніших видів зброї в арсеналі Заходу.

Така дія свідчить про те, що Німеччина змінила свій підхід до постачання озброєнь в Україну та почала активніше підтримувати країну в умовах її оборонної війни.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?