Обвинувачений в корупції секретар міськради Дніпра загрожує керівництву "Самопомочі"?
Категорія
Політика
Дата публікації

Обвинувачений в корупції секретар міськради Дніпра загрожує керівництву "Самопомочі"?

Обвинувачений в корупції секретар міськради Дніпра загрожує керівництву "Самопомочі"?

Секретар міської ради Дніпра, член фракції "Самопоміч" В'ячеслав Мішалов виступив із публічною заявою на офіційному сайті міської ради Дніпра і записав відповідне відеозвернення, в якому він дав свою відповідь на звинувачення в корупції.
Про це повідомляють Українські новини.
Скандал розгорівся після того, як 31 березня, рішенням виконавчого комітету партії "Самопоміч", члени фракції "Самопоміч" в міськраді Дніпра В'ячеслав Мішалов (секретар міськради) і Артем Хмельников (глава бюджетної комісії, голова фракції) були виключені з партії в зв'язку з можливою корупційною діяльністю на займаних посадах. Їм було рекомендовано піти у відставку з посад і скласти мандати депутатів міськради, пише видання.
У заяві В'ячеслав Мішалов звертається до керівництва "Самопомочі", і, зокрема, обіцяє опублікувати якісь матеріали, здатні "знищити політичні кар'єри".


"Я закликаю лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового втрутитися, провести чесне розслідування і дати по руках тим, хто займається розвішуванням ярликів. Ми не можемо говорити про справедливість, розділяючи один одного на угодних і неугодних людей. Так само наполягаю на тому, щоб мені перестали мститися за те, що Дніпро перестав приймати львівське сміття, не підтримав блокаду ОРДЛО, збирався будувати новий аеропорт. Давайте не будемо забувати про те, який внесок і хто з нас зробив в досягнення партійних цілей. Зараз ні в кого немає права ставити свої політичні амбіції вище закону, вище інтересів людей. Той, хто хоче спекулювати інформацією, що межує з ідіотизмом, і намагається привернути увагу нібито гучними темами, космічними цифрами, повинен розуміти: в місті Дніпро є люди, здатні відповісти на ці звинувачення. І це будуть вже не порожні заяви. Я готовий представити чіткий, підкріплений необхідними документами фактаж, здатний знищити політичні кар'єри тих, що так ними дорожить", - заявив Мішалов.
За його словами, він вважає, що численні матеріали в ЗМІ, в яких містилася інформація про корупцію в міській раді Дніпра, мають замовний характер. "Проплачені ЗМІ, різного роду провокації і брудна брехня - все це марна трата часу і ваших грошей. Розкачати ситуацію в Дніпрі не вдасться!" - сказав політик.
Як нагадує видання, в середині березня голова виконавчого комітету "Самопомочі", народний депутат Олег Лаврик направив звернення до голови НАБУ з проханням перевірити оприлюднену в ЗМІ інформацію про зловживання службовим становищем в особистих інтересах та інтересах членів сім'ї секретарем Дніпровської міської ради В'ячеславом Мішаловим.
Після того, як В'ячеслав Мішалов був обраний за списками партії "Самопоміч" до міської ради, а в березні 2016 року обійняв крісло секретаря міської ради, компанії його батька стали регулярно отримувати багатомільйонні підряди від міста. У період з березня по листопад 2016 року компанії, що мають відношення до Дмитра Мішалова - батька секретаря міської ради, виграли тендери на загальну суму 466 мільйонів гривень, зазначають Українські новини.
У листопаді 2016 року за результатами тендера місто замовило ТОВ "Завод" Майстер-Профі "капітальний ремонт Центрального мосту через річку Дніпро за 177,79 млн грн. Серед усіх тендерних заявок пропозиція фірми Мішалова-старшого була однією з найдорожчих, проте саме вона виявилася найбільш привабливою для міста.
Крім фірм Дмитра Мішалова, бюджетні гроші дістаються і структурам самого секретаря міської ради, пише видання. За даними видання "Наші гроші", фірми В'ячеслава Мішалова отримали понад 40 млн гривень за проведення мережі Інтернет в міські школи і за розробку системи, яка повинна підвищити прозорість міської влади перед городянами.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?