Одіозний пропагандист ДНР хоче жити в Європі: соцмережі їдко шуткують
Категорія
Світ
Дата публікації

Одіозний пропагандист ДНР хоче жити в Європі: соцмережі їдко шуткують

Одіозний пропагандист ДНР хоче жити в Європі: соцмережі їдко шуткують
Джерело:  online.ua

Російський журналіст Андрій Бабицький, останнім часом переїхав на Донбас і активно підтримує бойовиків так званої ДНР, подав документи на продовження дозволу на проживання в Чехії, і викликав бурю їдких насмішок в мережі.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на користувачів соціальних мереж.
"Активіст "Новоросії", інформаційний співробітник ДНР Андрій Бабицький подав документи на продовження дозволу на проживання в Чехії. Сам він пояснив це тим, що "моя сім'я звикла до Празі. Я повинен до них приїжджати, так що причини у мене чисто практичні", — написав російський блогер Павло Пряників у своєму Facebook.


Читайте також: Загибель видних бойовиків ДНР-ЛНР висміяли потужним відеоЦе повідомлення викликало чимало ядучих жартів у соцмережах.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше  соцмережі вибухнули після поминального відео на майбутню смерть ватажка ДНР Олександра Захарченка.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?