«Опоблок одурів», - Рабінович
Категорія
Фінанси
Дата публікації

«Опоблок одурів», - Рабінович

«Опоблок одурів», - Рабінович
Джерело:  fakty.ua

Думку про те, що віддавши 9 голосів за законопроект «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» (№7164), Опоблок «одурів», висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці в Facebook, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Факти.

Зокрема, політик розкритикував і події в парламенті, і поведінку його колег.

«Сьогодні прийнято закон про продовження особливого статусу самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (№7164) -«за» 229, з них 9 голосів - від «Опозиційного блоку». «Опоблок» одурів !!!!!!» - написав парламентар.

При цьому він пояснив, чому прийнятий Радою закон власне є всього лише пускання пилу в очі західним партнерам України. «Мені здається, що "смертельна сутичка"  за закон про реінтеграцію Донбасу - це чергова розводка нашою владою Заходу. Тепер можна сказати: "Бачите, з якими страшними труднощами ми боролися і перемогли". Якби прийняли спокійно - менше був би ефект. А так деякі вірили, що це боротьба. А ляльководи дивилися і посміхалися. А потім відразу заяву Волкера - ось які драматичні кроки робить Рада заради справедливості - постановка і сценарій - талановиті! Вчаться потроху. Шкода - не тому», - констатував він.

На думку політика, таким чином «Опозиційний блок» у черговий раз зрадив своїх виборців. Зокрема, «трагедією і катастрофою» він назвав голосування по судовій реформі, оскільки, за його словами, про незалежність суддів взагалі не може бути й мови, а звичайній людині і зовсім неможливо судитися з державою.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм