"Ось такий рубець": інфаркт Насірова розлютив і насмішив соцмережі, з'явилося нове відео
Категорія
Події
Дата публікації

"Ось такий рубець": інфаркт Насірова розлютив і насмішив соцмережі, з'явилося нове відео

"Ось такий рубець": інфаркт Насірова розлютив і насмішив соцмережі, з'явилося нове відео
Джерело:  online.ua

У мережі висміяли  главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова, який нібито переніс інфаркт прямо перед врученням слідчими підозри в нанесенні державі збитків на суму в 2 млрд грн.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на користувачів Twitter і Facebook.


Читайте також: Вахтер, який рятував Насірова, став "героєм" цієї мережі: з'явилися відео та жарти


Так, користувач примнетакогонебило написав: "При інфаркті крапельницю в ліву п'яту ставлять? Цікаво, чи не знав".


Vados Київський: "У нього серце таке як його морда, випити відро може, а тут інфаркт))".Дмитро Даниленко: "Цим клоунам потрібно нову номінацію ввести на симуляцію кращого інфаркту".

Віктор Єрмолаєв: "Американська академія кінематографічних мистецтв і наук вже прийняла рішення номінувати Насірова на оскар за кращу постільну сцену".
примнетакогонебило: "Чому у всіх, кого залучають або підозрюють, з'являються проблеми з серцем? Нудно якось, хоч би у одного пронос трапився".Oleksii Frantsuz: "Затримання Насірова проходило за підтримки інфаркту. Інфаркт: кращий друг корупціонерів".Alex Kampf ?: "У них всіх один і той же концертмейстер".


Helen Zavedeeva: "І корито одне на всіх, і крісло...)))".Alex Sergeev: "Лайк на койку головлікар приклеїв напевно. На удачу))"


Ігор Акинін: "Я зрозумів який бізнес потрібно терміново відкривати! Інвалідні коляски! З оздобленням рідкісним деревом, шкірою, масажером і т.д. - а то наші незаможні як лохи їздять!".Танюша Ховренко: "Всі в візку. А щоб узяти візок дитині-інваліду, треба пройти сім кіл пекла. Ми три місяці доводили, що дитина інвалід. А тут бац і все!",Керівник антикорупційного штабу Галина Янченко: "Саме час ввести відповідальність лікарів за фальсифікацію діагнозів корупціонерам".
Тим часом, в мережі з'явилося ще одне відео з "Феофанії":Як повідомляв ONLINE.UA,  Роман Насіров підозрюється в пособництві втікачу-нардепу Олександру Онищенко в "газовій справі".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?