Павло Фукс заявив, що ніколи не відмовлявся від громадянства України
Категорія
Економіка
Дата публікації

Павло Фукс заявив, що ніколи не відмовлявся від громадянства України

Павло Фукс заявив, що ніколи не відмовлявся від громадянства України
Джерело:  Фокус

Український меценат і засновник девелоперської компанії MosCityGroup Павло Фукс заявив, що народився в Україні і ніколи не відмовлявся від українського громадянства.
Про це Фукс розповів в інтерв'ю журналу "Фокус", зазначивши, що всі бізнесмени, які займаються проектом меморіального центру "Бабин Яр", родом з України.
"Ми всі родом з України. Я народився і виріс в Харкові. Так вийшло, що потім довелося переїхати працювати в іншу країну, але наше коріння тут. Тому ми беремо участь в житті України. З 2000 року я намагаюся допомагати рідному місту: брав участь в реставрації Харківської обласної філармонії, побудував в Харкові храм, поставив пам'ятник міфічному засновнику міста козаку Харьку", - заявив Фукс.
Відповідаючи на питання про громадянство Росії і України, Фукс розповів, що, оскільки довгий час працював в Росії, отримав російський паспорт. "Раніше це не було бар'єром. Як я вже говорив, я народився в Україні і ніколи не відмовлявся від українського громадянства", - повідомив бізнесмен.
Щодо своєї роботи в Росії Фукс зазначив, що займався там девелоперським бізнесом і банківською сферою, а тепер продовжить працювати в Україні. "Я побудував в Росії велику кількість об'єктів нерухомості і торгових площ. Але займався не тільки девелоперським бізнесом. З 2010 року я був мажоритарним акціонером Совкомбанку. Протягом п'яти років прибуток і капітал банку збільшилися в 10 разів, а в рейтингу банків він піднявся з 98-го на 19-е місце. Совкомбанк входив в топ-5 за прибутком на капітал", - підсумував Фукс.
Крім Павла Фукса до опікунської ради фонду "Бабин Яр" увійшли бізнесмен Віктор Пінчук, мер Києва Віталій Кличко, акціонери "Альфа-груп" Михайло Фрідман і Герман Хан. Сам проект меморіального комплексу оцінюють у $50-100 млн, завершити його планують у 2021 році - до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?